Dla pracownika

Wybierz pracę, która do Ciebie pasuje

Szukasz pracy w Polsce lub za granicą?
Chcesz zmienić obecne miejsce zatrudnienia lub dopiero wkraczasz na rynek pracy?


W naszej bazie znajdują się propozycje pracy stałej, tymczasowej oraz sezonowej. Możesz aplikować na stanowiska specjalistyczne, produkcyjne lub podjąć pracę dorywczą. To Ty podejmujesz decyzję. Współpracując z nami możesz być pewny, że nad Twoją karierą czuwają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zapewnią Ci wsparcie w znalezieniu odpowiedniej pracy.

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa jest nowoczesną formą zatrudniania pracowników, dzięki niej masz możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy. Możesz podjąć pracę sezonową lub dorobić do podstawowej pensji. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób długotrwale bezrobotnych.

Praca stała

Szukasz stałej pracy i zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednio w firmie naszego klienta? Pomożemy Ci przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych i będziemy z Tobą w trakcie całego procesu rekrutacji.

Praca za granicą

Praca za granicą cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Pozwala osiągnąć większe zarobki oraz zdobyć cenne doświadczenie. Holandia, Belgia, Niemcy, Czechy to tylko niektóre z kierunków, które mogą Cię zainteresować.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pracy?
Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą