Dla pracodawcy

Jako doświadczony partner w obszarze usług personalnych wspieramy naszych Klientów oferując im różne formy współpracy

Dlaczego Agencja Pracy WorkProfi?


Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów. Realizujemy ją wykorzystując naszą pasję, zaangażowanie i  indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu każdy nasz projekt jest realizowany na najwyższym poziomie. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia rekrutacyjne, które sprawią, że do Państwa zespołu dołączą wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy. Pracowników rekrutujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy wyspecjalizowani w rekrutacji na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii  oraz w Gruzji.

Wynajem pracowników

Praca tymczasowa jest to forma zatrudnienia, która obecnie stanowi jedno z efektywniejszych narzędzi polityki przedsiębiorstwa. Z każdym rokiem nabiera coraz większego znaczenia na rynku pracy w Polsce. Dzięki niej Pracodawcy mogą utrzymywać optymalne zatrudnienie bez konieczności zawierania długoterminowych umów z pracownikami.

Pośrednictwo pracy

Rekrutacja stała jest to usługa polegająca na rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla. Naszym celem jest dobór pracowników, którzy są odpowiednio dopasowani do potrzeb firmy oraz jej kultury organizacyjnej. W ramach tej usługi przygotowujemy dokładny opis stanowiska zgodny z potrzebami naszego Klienta. Następnie opracowujemy strategię rekrutacji, dzięki której pozyskujemy kandydatów spełniających oczekiwania naszych klientów.

Pracownicy z Europy Wschodniej i Azji

Coraz więcej firm ma problemy związane ze znalezieniem pracowników. Brakuje przede wszystkim pracowników niższego szczebla, czyli pracowników na liniach produkcyjnych, w działach logistycznych oraz pracowników pomocniczych. Brak pracowników to poważny problem dla polskich firm. Warto zatem zaplanować legalne i długoterminowe zatrudnienie cudzoziemców. Agencja pracy WorkProfi specjalizuje się w rekrutacjach na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii i Gruzji. Rozpoczęliśmy także działania rekrutacje na kontynencie azjatyckim.

Usługi kadrowo-płacowe

W ramach usług kadrowo-płacowych przejmujemy na siebie obowiązki pracodawcy wynikające z zatrudniania i rozliczania pracowników. Gwarantujemy poprawność prowadzonej dokumentacji oraz poufność przekazywanych informacji. Dzięki współpracy z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że wszystkie procesy kadrowo-płacowe przebiegają sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą